Przejdź do treści

Organizujemy

Nauka Brydża to najdłużej działająca i największa szkoła brydża w Polsce. Działamy na rynku już ponad 8 lat, a przez nasze mury przewinęło się ponad 1000 osób! Nie spoczywamy jednak na laurach: oprócz organizowanych przez nas od dawna wydarzeń, co roku wprowadzamy do naszego asortymentu nowe propozycje brydżowej integracji i rozwoju.
Oprócz zajęć brydżowych, które prowadzimy w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, a także online mamy do zaoferowania wiele innych karcianych rozrywek: zajęcia indywidualne, szkolenia dla grup, wyjazdy integracyjne, turnieje, treningi internetowe i wiele innych…


Zajęcia brydżowe

Prowadzimy zajęcia brydżowe na różnorodnym poziomie zaawansowania, zarówno stacjonarne jak i online.

Każde zajęcia modelowo składają się z dwóch części:
-teoretycznej (ok. 30 min, wykład jednego z instruktorów, interakcja z uczestnikami),
-praktycznej (gra, forma turnieju na przygotowanych rozdaniach – ok 2-2,5h).

Aktualnie prowadzimy zajęcia online w różnych grupach, o ich poziomie, prowadzących i terminach przeczytasz tutaj.

Chcesz do nas dołączyć? Nie czekaj i napisz do nas już teraz, a łatwiej nam będzie dostosować termin zajęć!
Napisz na [email protected] – pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej grupy!

Wyjazdy integracyjne

Przynajmniej trzy razy do roku zbieramy zapalonych graczy z całej Polski na weekend pełen wrażeń. Wyjazd to nie tylko możliwość gry w turniejach i zajęcia teoretyczne – zawsze dbamy o integracje i różne rozrywki poza brydżowe.
Więcej informacji o najbliższym wyjeździe znajdziesz na stronie głównej lub pisząc do nas na: [email protected].

Turnieje online

Kilka razy w tygodniu uczestnicy naszych zajęć a także zawodowi brydżyści spotykają się na internetowych rozgrywkach. Oferujemy różne rodzaje turniejów pojedynczych oraz cyklicznych na IMPy i maksy, a o szczegółach można przeczytać tutaj.

Drużynowe Mistrzostwa Nauki Brydża

Jednym z naszych najnowszych wydarzeń są cotygodniowe turnieje drużynowe dla uczestników naszych zajęć. Co miesiąc odbywają się eliminacje i finały, a na koniec wyłoniona zostaje Najlepsza Grupa.

Zajęcia indywidualne

Chcesz sam lub z partnerem/partnerką nauczyć się gry w Brydża? Nie masz czasu, by chodzić na zajęcia lub jesteś w tej chwili na kompletnie innym poziomie brydżowego wtajemniczenia? Nic straconego!
Skontaktuj się z nami, by umówić się na indywidualne zajęcia na dowolnym poziomie.

Wyjątkowy turniej online

Chciałbyś zorganizować turniej dla swojej rodziny lub przyjaciół? A może marzy Ci się turniej z Ekspertem, który zwróci Ci uwagę na słabsze zagrania i nakieruje na dobre tory? To wszystko również możesz u nas zamówić!