Przejdź do treści

Grupa Niebieska
wtorek 18:30

Zapisz się na zajęcia

  • Czy to zawsze jest negat?

    Na ostatnich zajęciach grupy Niebieskiej zajmowaliśmy się sekwencją 1♣ – 1♦. Wiemy już, że negat to nie zawsze jest ten negat – czasami może mieć całkiem ciekawe ręce jak licytujemy 1♦. Temat był kontrowersyjny i zmieniający nasze dotychczasowe myślenie. Na pewno jeszcze będziemy do tego wracać! Pierwsze miejsce w turnieju zajęli Renia z Krzysztofem. Tuż… Czytaj dalej »Czy to zawsze jest negat?

  • Proszę bardzo Partnerze!

    W ostatni wtorek na zajęciach grupy Niebieskiej Marysia przeprowadziła ostry trening, poznanej ostatnio konwencji 2 karo Multi. Układane rozdania pozwoliły na sprawdzenie i przyswojenie wszystkich nowych zasad licytacyjnych, a dokładna analiza każdego rozdania na długo zostanie zapamiętana przez uczestników zajęć. Aby nie dokładać, pełnym już głowom, więcej brydżowej teorii, zdecydowaliśmy się na temat kulturowy. Szczególnie… Czytaj dalej »Proszę bardzo Partnerze!

  • Zgadywanie kolorów czy otwarcie Multi

    We wtorek w grupie Niebieskiej zapoznaliśmy się z nowym otwarciem: 2 karo multi. Mimo, że to otwarcie wprowadza sporo utrudnień w licytacji i zmusza naszego Partnera do głębszej analizy, nie było słychać protestów dotyczących nowej wiedzy, można wręcz powiedzieć, że wszyscy z niecierpliwością czekali na nowe otwarcie! Turniej zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Małgosi i Ani,… Czytaj dalej »Zgadywanie kolorów czy otwarcie Multi

Z Alicją Bączek

Zajęcia w Grupie Niebieskiej są dla osób, które zaczynają swoją licytacyjną przygodę ze Wspólnym Językiem.

email: [email protected]